TASKI Intellibot - roboty czyszczące
Zwiększenie wydajności przy mniejszych nakładach pracy

Thumbnail Thumbnail

TASKI Intellibot lider w zautomatyzowanym czyszczeniu powierzchni podłogowych

 

Roboty czyszczące TASKI Intellibot to połączenie najnowocześniejszej technologii z atrybutami wysokiej klasy maszyny czyszczącej, zapewniające najwyższą wydajność pracy oraz niewielkie całkowite koszty użytkowania.

 

swingobot2000-efficiency_icons

 

Zyskaj czas na wykonanie innych zadań zwią- zanych z prawidłowym funkcjonowaniem firmy 

 

Autonomiczny robot czyszczący TASKI Intellibot jest jak dodatkowy pracownik na obiekcie. Pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów czyszczenia w dwukrotnie krótszym czasie i przy niższych ko- sztach. TASKI swingobot 2000 to dla wielu firm możliwość zwiększenia wydajności. Oprócz aspektu ekonomicznego, robot ten to gwarancja doskonałych rezultatów czyszczenia. Urządzenie systema- tycznie czyści te same powierzchnie/pomieszczenia, z tą samą prędkością, o takich samych szeroko- ściach pasów zachodzących na siebie, każdego dnia, o każdej porze.

 

 

Obsługa robotów czyszczących nie wymaga zaawansowanych szkoleń. Dotykowy ekran oparty na intuicyjnych piktogramach, prowadzi operatora przez poszczególne etapy, niezależnie od znajomo- ści danego języka lub umiejętności obsługi. 
Urządzenia nasze zostały wyposażone w liczne, wbudowane zabezpieczenia, które mają na celu ochronę i komfort Państwa klientów oraz pracowników. Dzięki takim rozwiązaniom są to bezpieczne i niezawodne rozwiązania do czyszczenia podłóg w każdym otoczeniu.