Higiena kuchni
Proste, bezpieczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania do zarządzania bezpieczeństwem żywności i czyszczenia pomieszczeń kuchennych

Thumbnail Thumbnail

Rozwiązania do utrzymania czystości i higieny w kuchni  

 

Smaczne posiłek dla Twoich gości zaczyna się od pomieszczeń, które powinny być czyste, bezpieczne i myte przy użyciu produktów najbardziej zaufanych marek dla higieny kuchennej. Od małych restauracji po duże stołówki, przez stoiska gastronomiczne i sale bankietowe, Diversey rozumie Twój biznes oferując zintegrowane rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych usług gastronomicznych.

  • ograniczenie ilości marnowanej żywności;
  • prostsze, bezpieczniejsze i szybsze procesy czyszczenia;
  • bezpieczeństwo żywności;
  • czyste i bezpieczne pomieszczenia -> pozytywne opinie wśród klientów; 
  • „odpowiedzialne” opakowania -> zmniejszenie ilości odpadów opakowaniowych ;
  • kontrola kosztów;

 

Kompleksowa oferta produktów 

Oferujemy inteligentne, zintegrowane rozwiązania do utrzymania czystości i higieny w kuchniach, które łączą: produkty chemiczne, akcesoria czyszczące, szkolenia oraz usługi takie jak: IntelliDish i IntelliConsult.

 

Czyszczenie pomieszczeń kuchennych
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama skutecznych w działaniu produktów chemicznych: produkty do ręcznego mycia naczyń, preparaty do czyszczenia podłóg i innych twardych powierzchni, produkty dezynfekujące, preparaty specjalistyczne.

Kitchen cleaning

 

Maszynowe mycie naczyń 
Kolejna część produktów to preparaty dedykowane do maszynowego mycia naczyń. Oferujemy: płyny do mycia, nabłyszczacze, tabletki, preparaty do namaczania i wiele innych.

MWW

 

Akcesoria czyszczące
Akcesoria do czyszczenia podłóg i powierzchni ponad podłogami, akcesoria do ręcznego czyszczenia naczyń i sprzętu kuchennego. 

cleaning tools

 

Wsparcie i doradztwo
Naszym klientom zapewniamy porady technologiczne, obsługę techniczną, szkolenia, dostęp do systemów monitorowania oraz doradztwo w zakresie bezpieczeństwa żywności.

services

 

Oszacowanie całkowitego kosztu posiadania 

Bez względu na wielkość Twojej kuchni, ocena całkowitego kosztu posiadania Twoich rozwiązań ma zasadnicze znaczenie dla długoterminowego sukcesu firmy. Jako lider w branży, współpracujemy z klientem optymalizując wykorzystanie posiadanych zasobów i zwiększając wydajność produktów, by zapewnić najwyższy poziom higieny, bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój firmy przy jak najniższych kosztach.