TASKI Intellibot - roboty czyszczące
Zwiększenie wydajności przy mniejszych nakładach pracy

Thumbnail Thumbnail

TASKI Intellibot lider w zautomatyzowanym czyszczeniu powierzchni podłogowych

 

Roboty czyszczące TASKI Intellibot to połączenie najnowocześniejszej technologii z atrybutami wysokiej klasy maszyny czyszczącej, zapewniające najwyższą wydajność pracy oraz niewielkie całkowite koszty użytkowania.

 

swingobot2000-efficiency_icons

 

Zyskaj czas na wykonanie innych zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem firmy 

 

Autonomiczny robot czyszczący TASKI Intellibot jest jak dodatkowy pracownik na obiekcie. Pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów czyszczenia w dwukrotnie krótszym czasie i przy niższych kosztach. TASKI swingobot 2000 to dla wielu firm możliwość zwiększenia wydajności. Oprócz aspektu ekonomicznego, robot ten to gwarancja doskonałych rezultatów czyszczenia. Urządzenie systematycznie czyści te same powierzchnie/pomieszczenia, z tą samą prędkością, o takich samych szerokościach pasów zachodzących na siebie, każdego dnia, o każdej porze.

 

 

Obsługa robotów czyszczących nie wymaga zaawansowanych szkoleń. Dotykowy ekran oparty na intuicyjnych piktogramach, prowadzi operatora przez poszczególne etapy, niezależnie od znajomości danego języka lub umiejętności obsługi. 
Urządzenia nasze zostały wyposażone w liczne, wbudowane zabezpieczenia, które mają na celu ochronę i komfort Państwa klientów oraz pracowników. Dzięki takim rozwiązaniom są to bezpieczne i niezawodne rozwiązania do czyszczenia podłóg w każdym otoczeniu.