Zapobieganie zakażeniom
Zmniejsz ryzyko. Popraw wyniki.

Thumbnail Thumbnail

Dostarczamy rozwiązania oparte na potwierdzonych badaniach, ograniczając ryzyko zakażeń oraz przyczyniając się do budowy zdrowszego, bezpieczniejszego świata

 

Nasza kompleksowa oferta obejmuje nieustanną edukację w celu zaspokojenia potrzeb dotyczących procedur mycia i dezynfekcji, a także produktów, które są nie tylko bezpieczne dla pacjentów i personelu, ale dodatkowo ograniczają czas i całkowity koszt potrzebny w procesie czyszczenia. Każdy z tych elementów ma kluczowe znaczenie dla ciągłego doskonalenia.

 

Szeroka gama rozwiązań w zakresie zapobiegania zakażeniom

Diversey dostarcza produkty do wielu sektorów zapewniając zintegrowane rozwiązania mycia i dezynfekcji oraz opatentowaną technologię Przyspieszonego Nadltenku Wodoru (Accelerated Hydrogen Peroxide®). Technologia AHP jest szybka i niezwykle skuteczna. Zrewolucjonizowała proces mycia i dezynfkecji w sektorze szpitalnictwa i całej służby zdrowia. Oferujemy szeroką gamę produktów, które są nie tylko skuteczne i szybkie w działaniu, ale także bezpieczne dla użytkowników i czyszczonych powierzchni. Nasze rozwiązania zapobiegania zakażeń zwiększają bezpieczeństwo pacjentów, tworząc profesjonalne miejsce dla opieki zdrowotnej.

 

Oxivir: linia preparatów dezynfekujących

OxivirPreparaty linii Oxivir stanowią alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Zapewniają szybkie działanie, szerokie spektrum bójcze oraz doskonałe właściwości myjące. Są przyjazne dla personelu i pacjentów, a jednocześnie bezpieczne dla większości powierzchni. Substancja czynna, nadtlenek wodoru, rozkłada się do tlen i wodę w zaledwie kilka minut po użyciu.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

 

Higiena rąk z systemem IntelliCare - sprytny design połączony z najwyższą troską o bezpieczeństwo

Zrozumienie znaczenia higieny rąk w zapobieganiu infekcjom ma kluczowe znaczenie w oferowaniu rozwiązań, które powinny być bezpieczne i nieść korzyści użytkownikom. Linia produktów IntelliCare posiada pierwszy na świecie dozownik hybrydowy, który działa zarówno jako dozownik bezdotykowy a w razie potrzeby auttomatycznie przełącza się w dozownik manualny.

 

 IntelliCare: inteligentny design oraz odpowiedzialna ochrona

IntelliCareLinia produktów IntelliCare posiada pierwszy na świecie dozownik hybrydowy, który działa zarówno jako dozownik bezdotykowy a w razie potrzeby auttomatycznie przełącza się w dozownik manualny.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

 

 

Technologia dezynfekcji UV-C to szybkie, bardzo skuteczne, innowacyjne oraz niedrogie rozwiązanie

Urządzenie do dezynfekcji Moonbeam 3 posiada trzy niezależne ramiona, które można indywidualnie ustawić w każdej pozycji. Pozwala to na skuteczną dezynfekcję każdej powierzchni przy jednoczesnej redukcji kosztów. Operator może ustawiać i kierować promień UV-C właśnie tam, gdzie jest to potrzebne i nie jest wymuszone stałą pozycją urządzenia. Moonbeam 3 gwarantuje pełne spektrum dezynfekcji w krótkim czasie, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

 

MoonBeam™3 : nowe spojrzenie na dezynfekcję UV-C

MoonBeam 3Rewolucyjne urządzenie do szybkiej dezynfekcji w każdym miejscu w którym jest ona wymagana. To przenośne urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby używać go w każdym pomieszczeniu: w salach pacjentów, salach operacyjnych, łazienkach. Można go stosować w celu dezynfekcji wszystkich powierzchnie wysokiego ryzyka, ale również sprzętu medycznego i elektronicznego.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.