Higiena osobista
Ponieważ liczy się każdy moment

Thumbnail Thumbnail

Niezależnie od branży, w higienie rąk, liczy się każdy moment. 

 

Firma Diversey jest zaangażowana w zmianę i poprawę zasad związanych z higieną osobistą poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji  oraz nieustanną współpracę z klientami. Nasze rozwiązania higieniczne zaspokajają potrzeby klientów w wielu sektorach takich jak: hotelarstwo, gastonomia, służbia zdrowia czy handel detaliczny.

 

Lider w dziedzinie rozwiązań higieny osobistej

Właściwa higiena rąk jest kluczowym elementem zabobiegającym rozprzestrzenianie się zarazków i ma ogromne znaczenie w kwesii ochrony zdrowia zarówno gości jak i pracowników. Diversey tworzy skuteczne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby i wyzwania wszystkich obszarów, dla których są zaprojektowane.

 

Sala sprzedaży

Klienci postrzegają czystość na sali sprzedaży jako odzwierciedlenie standardów higieny zaplecza. Podejście do higieny rąk jest bardzo istotne dla Twojej działalności. Nasze rozwiązania zapewnią Ci bezpieczeństwo i higienę na najwyższym poziomie a solidne systemy dozowania ochronią przed kradzieżą, zapewnią stały dostęp do produktu oraz pomogą obniżyć całkowity koszt utrzymania. Dzięki temu osiągniesz wyższy poziom satysfakcji klienta i ochronisz Twoją markę.

 

Zaplecze

Pragniemy umożliwić Ci skupienie się na Twojej firmie, dlatego też projektujemy bezpieczne, proste i mniej uciążliwe dla środowiska produkty do higieny rąk, które bezproblemowo zintegrują się z Twoimi podstawowymi procesami. Dzięki temu, Twoi pracownicy, w każdej chwili będą mogli działać zgodnie z najlepszymi standardami higieny, we wszystkich obszarach, lokalizacjach czy regionach geograficznych.
 

 

Szkoły i sale lekcyjne

Wiemy, że bezpieczeństwo Twoich uczniów i pracowników jest Twoim największym priorytetem. Właściwa higiena rąk jest najskuteczniejszym sposobem walki z rozprzestrzeniania się w Twojej szkole chorób, takich jak przeziębienie czy grypa. Wspieramy Twoje podejście, dostarczając rozwiązania w zakresie higieny rąk, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków, są bezpieczne, pozbawione alergenów i tym samym dbają o zdrowie Twoich uczniów i personelu.
 

 

Opieka zdrowotna

Czyste ręce ratują życie, ponieważ higiena rąk jest najskuteczniejszym krokiem do powstrzymywania przenoszenia się zakażeń. Podzielamy i popieramy w pełni Twoje zobowiązanie w kwestii dalszej poprawy przestrzegania zasad higieny rąk, dzięki rozwiązaniom, które pomogą Ci spełnić wymagania 5 Momentów Higieny Rąk, Światowej Organizacji Zdrowia WHO. 

 

Pokoje hotelowe

Wiemy, że produkty do higieny osobistej, którymi dzielisz się ze swoimi gośćmi, są odzwierciedleniem Twoich wartości i pomagają Ci poprawić ich doznania i odczucia. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby projektować atrakcyjne wizualnie, a nawet szyte na miarę rozwiązania w zakresie higieny osobistej, wypełnione światowej klasy markami, które goście znają i którym ufają. Oferujemy dozowanie ich w sposób, który zmniejsza ilość odpadów z tworzyw sztucznych, zapewnia wiodące wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz gwarantuje satysfakcjonujące koszty użytkowania.

 

Zaufane gamy produktów

Posiadamy silne portfolio międzynarodowych produktów, aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby we wszystkich obsługiwanych przez nas sektorach. Nasi klienci, przychodzą do nas i obdarowują swoim zaufaniem, ponieważ nasze rozwiązania są niezawodne, innowacyjne i opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia. Pozostają z nami, ponieważ nasza obsługa i dbałość o szczegóły pozostają niezrównane na każdym poziomie.

 

Globalna dostępność

Dzięki temu, że działamy aż na 6 kontynentach, jesteśmy zobowiązani do wywierania pozytywnego, zrównoważonego wpływu na poprawę życia ludzi na całym świecie poprzez zaspokajanie ich potrzeb na najwyższym poziomie.

 

Prywatne Organizacje na rzecz Bezpieczeństwa Pacjentów (POPS)

Poprzez nasze członkostwo w Prywatnych Organizacjach skupiających się na poprawie przestrzegania zasad higieny rąk oraz organizacjach utworzonych przez przez WHO, dążymy do wykorzystania naszych globalnych atutów w celu usprawnienia wdrażania zaleceń związanych z higieną rąk w różnych częściach świata, w tym w krajach rozwijających się. 

 

Wspólnie pracujemy nad zmniejszeniem liczby zakażeń związanych z opieką zdrowotną na całym świecie, w tym patogenów opornych na antybiotyki.