Platforma: Internet Of Clean
Zmień sposób patrzenia na sprzątanie

Thumbnail Thumbnail

Połączone sprzątanie

 

Internet of Clean to nowa platforma, która zdalnie monitoruje sprzęt, maszyny i operacje za pomocą danych generowanych przez czujniki. Dzięki analizie danych możliwy jest pełny wgląd w operacje, dozowanie, zgodność i wydajność maszyny. Platforma zawiera portal cyfrowy i intuicyjne pulpity nawigacyjne, na których użytkownicy mogą przeglądać dane i trendy. Te wymierne informacje zapewniają naszym klientom cenny wgląd w ich działania w czasie rzeczywistym w postaci łatwych i szybkich do interpretacji wskaźników KPI. Ten dogłębny wgląd umożliwia poprawę standardów jakościowych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów programów czyszczenia i higieny.

 

Prawdziwą wartością Internet of Clean jest ochrona ludzi przed zatruciami pokarmowymi i pomoc szpitalom w obniżaniu kosztów zakażeń szpitalnych. Pomoże chronić Twoje marki, zwiększyć satysfakcję klientów, oszczędzić wodę i energię, zwiększyć wydajność pracy i zdalnie szkolić ludzi. Internet of Clean ochroni Ciebie, Twoje dzieci i Twoje aktywa oraz zmieni branżę sprzątania. Te elementy łączą się, aby przekształcić modele usług z reaktywnych na proaktywne i predykcyjne. Zdolność do utrzymania łączności z tymi urządzeniami umożliwi firmom zdalne monitorowanie ich działania w celu poprawy produktywności, bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej. IoC umożliwi klientom poprawę produktywności, zgodności, wydajności operacyjnej i zrównoważonego rozwoju.

 

Nowe spojrzenie na serwis jest możliwe dzięki Internet of Clean. Operacja, która jest zdalnie monitorowana, umożliwia przewidywanie problemów i proaktywne zarządzanie nimi, zmniejszając przestoje. Technologie te będą miały wpływ na naszą branżę w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażaliśmy. To zrewolucjonizuje sposób, w jaki sprzątamy i mierzymy jego wynik. Wśród rozwiązań zawartych w Internet of Clean są roboty IntelliTrail®, IntelliDish™, IntelliLinen i Intellibot®.

 

System zarządzania Diversey

Zwiększ efektywność uczenia się swojej firmy, trenerów i pracowników, oferując im najnowocześniejsze metody zarządzania.