Kariera

Careers Header Careers Header

Celem Diversey jest ochrona i troska o ludzi każdego dnia. Nasz firma była i zawsze będzie pionierem oraz wiarygodnym partnerem w dostarczaniu zrównoważonych rozwiązań. Nieustannie dostarczamy rewolucyjne technologie czyszczenia i higieny, dzięki którym cieszymy się pełnym zaufaniem naszych klientów we wszystkich sektorach rynku. 

 

Nasza wizja to zdrowy i bezpieczny świat, w którym ludzie mogą swobodnie żyć.

Dbamy o wszystkich, także o naszych pracowników.

Dowiedz się więcej o nas: poznaj firmę Diversey

 

Dołącz do nas, by codziennie chronić ludzi i opiekować się nimi, tworząc innowacyjne technologie utrzymania czystości i higieny ukierunkowane na przyszłość.

 

Różnorodność i przyjazne środowisko pracy 

Jesteśmy pasjonatami różnorodności, a wizja Diversey oparta jest na zatrudnianiu, poleganiu i docenianiu ludziach z różnych środowisk, o różnych doświadczeniach, co stanowi kluczowy punkt naszego wzrostu i sukcesu. Jesteśmy świadomi faktu, że nasze zaangażowanie w różnorodność i integrację zaczyna się od najwyższych szczebli, a następnie konieczne jest przekazanie naszego zaangażowania w całej organizacji.

Diversey

By być pewnym, iż nieustannie przyciągamy, rekrutujemy i zatrzymujemy najbardziej zróżnicowane talenty na całym świecie oraz że dbamy o przyjazne środowisko pracy, powołaliśmy do życia globalne i regionalne zespoły, które co roku opracowują i wdrażają dedykowane programy.