Obiekty handlowe
Chroń swoją markę

Thumbnail Thumbnail

Dzięki naszej olbrzymiej wiedzy specjalistycznej oferujemy rozwiązania, które chronią Twoją markę i pozwolą na rozwój Twojego biznesu.

 

Diversey odniósł globalny sukces w olbrzymim sektorze, jakim są obiekty handlowe dzięki posiadanej wiedzy i zrozumieniu potrzeb klientów. Nasze rozwiązania są praktycznym odzwierciedleniem tego, jakie są Twoje wyzwania i jak definiujesz sukces w swoich sklepach.

 

Efektywność operacyjna
Niezależnie od tego, czy chodzi o zintegrowane systemy czyszczenia o najniższych całkowitych kosztach użytkowania czy też szkolenia na obiekcie, pomagamy zaoszczędzić pieniądze, optymalizując konieczne inwestycje związane z produktami, personelem, wyposażeniem i sprzętem.

 

Zadowoleni klienci
Czystość na obiekcie i bezpieczeństwo żywności mają duży wpływ na liczbę klientów odwiedzających dany sklep, dlatego nasze rozwiązania skupiają się na kluczowych obszarach, typu: podłogi, toalety i działy z żywnością, by zmniejszyć ryzyka i zapewnić zgodność z procedurami i wymaganiami.

 

Zrównoważony rozwój
Sukces firmy nie powinien odbywać się kosztem ochrony środowiska lub osobistego zdrowia, dlatego oferujemy naszym klientom rozwiązania przyjazne dla środowiska, które zapewniają rozsądne koszty i odpowiedzialność społeczną.

 

Ludzie i bezpieczeństwo
Nasze programy wesprą Twoje sklepy w aspekcie uniknięcia poślizgnięć / wypadków i awarii na obiekcie poprzez wdrożenie audytów, szczegółowego raportowania, dedykowanych szkoleń, zwiększenia poziomu zadowolenia personelu oraz niezawodnych systemów chemicznych.

 

What We Do For You

 

Wygląd jest wszystkim

Czy wiesz, że niski poziom czystości obiektu powoduje, iż około 50% konsumentów nie wraca już do sklepu? Badania rynkowe pokazują, iż zdecydowana większość konsumentów bierze pod uwagę czystość przy podejmowaniu decyzji, gdzie robić zakupy. Oznacza to, że wygląd Twoich sklepów oraz stosowane przez Ciebie rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny są równie istotne, jak oferowane przez Ciebie produkty i usługi.

 

Customer Reaction

Współpraca z Diversey w zakresie rozwiązań do zarządzania bezpieczeństwem żywności i utrzymania czystości oznacza dokonywanie mądrzejszej, długoterminowej inwestycji w markę, firmę i klientów.