Obiekty hotelowe
Skuteczne i zrównoważone rozwiązania zwiększające satysfakcję gości

Thumbnail Thumbnail

Nasza wiedza i innowacyjne podejście do kompleksowych rozwiązań pomaga zapewnić najbezpieczniejsze, najbardziej wydajne i zrównoważone usługi.

Twoi goście oczekują bezpiecznego, nieskazitelnego, świeżo pachnącego otoczenia i pierwszorzędnych wrażeń. Jako światowy lider w rozwiązaniach higienicznych z silnym naciskiem na gościnność, Diversey zapewnia gościom najwyższą satysfakcję i lojalność. Każde z naszych rozwiązań rozpoczyna się od zrozumienia Twoich potrzeb i wyzwań biznesowych.

 

Image removed.

Wdrażanie łatwych w użyciu, skutecznych rozwiązań zapewnia spójność we wszystkich obiektach i rozwiązuje problemy, które mają wpływ na Twoje wyniki, w tym przyciąganie i zatrzymywanie gości, wzmacnianie marki, zarządzanie kosztami pracy i mediów oraz stosowanie zrównoważonych rozwiązań i praktyk, które są bezpieczniejsze dla naszej planety.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla hotelarstwa

Nasi klienci ufają naszym rozwiązaniom, ponieważ podchodzimy do sprzątania całościowo, działając jako ich kompletny partner w zakresie higieny i zapewniając wsparcie na każdym etapie. Bez względu na wielkość Twojego hotelu czy działalności hotelarskiej, tworzymy unikalny system sprzątania, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Image removed.

Te rozwiązania można zmaksymalizować dzięki naszym programom hotelarskim:

  • Inteligentna restauracja
  • Zrównoważone pralnictwo
  • Wydajne gospodarowanie

OSZCZĘDZAJ, ROZWIJAJ i MONITORUJ z Diversey

Dzięki modelowi OSZCZĘDZAJ, ROZWIJAJ i MONITORUJ Diversey przenosi czyszczenie w pralni, restauracji i pokojach dla gości na nowy poziom w produktywny i odpowiedzialny sposób, jednocześnie śledząc Twoją wydajność.

OSZCZĘDNOŚĆ na środkach chemicznych, pracy ludzkiej, kosztach mediów i odpadach dzięki wydajnym procesom i rozwiązaniom.

ROZWÓJ sprzedaży poprzez komunikację z klientami i doskonałe doświadczenia gości.


MONITORING wydajności i ulepszeń dzięki rozwiązaniom Internet of Clean.