Firmy sprzątające

Thumbnail Thumbnail

Diversey ze swoją ofertą wykracza poza same produkty chemiczne, oferując innowacyjne rozwiązania i technologie, które stanowią wartość dodaną dla firm świadczących usługi profesjonalnego sprzątania obiektów.

 

 

 

W dzisiejszych czasach z olbrzymią konkurencją na rynku, dostarczanie usług w zakresie utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej nie jest łatwe. Niezależnie od tego, czy chodzi o oszczędności, zrównoważony rozwój czy wysoką jakość, klienci po prostu oczekują więcej. Jako światowy lider w zakresie rozwiązań do utrzymania czystości i higieny na obiektach, rozumiemy te wyzwania i wdrażamy rozwiązania, które pomagają w procesach czyszczenia. Łącząc ze sobą to, co najlepsze spośród produktów chemicznych, akcesoriów i maszynach czyszczących z naszymi programami wspierającymi, zapewniamy klientom wydajność i skuteczność działań.

 

Wsparcie dla Firm Sprzątających 

Postrzegamy siebie jako Państwa partnera i nieustannie współpracujemy, by zużywać mniej, mniej marnować, a wszystko po to, by zapewnić niższe całkowite koszty użytkowania. Na każdym etapie działania jesteśmy, by pomóc w prowadzeniu bardziej wydajnych i bezpiecznych dla środowiska procesów, wspieranych przez najlepsze rozwiązania i technologie dedykowane dla firm sprzątających.

 

Optymalizacja stosowanych produktów 
Oferujemy pomoc w doborze i optymalizacji produktów przeznaczonych do mycia i pielęgnacji podłóg, czyszczenia toalet, do odświeżania powietrza, dezynfekcji powierzchni, kontrola infekcji oraz wielu innych tak, by zapewnić spójność wszystkich działań.

 

Zespół wspierający  
Ze wsparciem różnych zespołów: Działu Handlowego, Marketingu oraz Serwisu Technicznego opracowywane są materiały i rozwiązania dedykowane dla Firm Sprzątających.

 

Współpraca partnerska w wiodącymi producentami surowców  
Współpracujemy z wiodącymi producentami surowców, by zapewnić naszym klientom dostęp do jak najszerszej gamy skutecznych produktów.

 

Szkolenia praktyczne na obiekcie 
By zapewnić prawidłowe procedury czyszczenia oraz zaznajomić Państwa z najnowszymi technologiami sprzątania, przeprowadzamy praktyczne szkolenia na obiekcie.

 

Szkolenia online 
Nasi klienci mogą korzystać również ze strony internetowej, by online zapoznać się z danym rozwiązaniem. Poprzez stronę publikowane są: szkolenia z lektorem, szkolenia na żywo, filmy instruktażowe oraz materiały wspierające.