Higiena Obiektów
Profesjonalne podejście do utrzymania czystości w obiektach

Thumbnail Thumbnail

Profesjonalne podejście do utrzymania czystości i higieny w obiektach

 

Wygląd podłóg i innych powierzchni ponad podłogami jest jednym z najważniejszych aspektów w ocenie wizualnej wnętrza budynku. Niewłaściwa konserwacja szybko doprowadzi do zniszczenia powierzchni, a w dalszym etapie wiąże się z dużymi kosztami ich wymiany. Wyzwaniem dla wielu osób odpowiadających za utrzymanie czystości w budynku, stanowi osiągnięcie i utrzymanie oczekiwanych rezultatów w zakresie wyglądu, konserwacji i bezpieczeństwa powierzchni przy zmniejszających się budżetach, braku i częstej rotacji personelu oraz niewielkiej ilości czasu na daną czynność.

 

Opracowaliśmy kompletne rozwiązania, proste w obsłudze i szybkie do wdrożenia, które stanowią odpowiedź na wszystkie Państwa wyzwania związane z utrzymaniem czystości i higieny w obiektach. Nasza oferta obejmuje produkty chemiczne do codziennego mycia powierzchni, produkty do czyszczenia gruntownego oraz wiele innych, specjalistycznych preparatów dedykowanych do usuwania określonych zabrudzeń lub dostosowanych do specyficznych wymagań higienicznych.

 

Building Care

 

Nasza wiodąca wiedza ekspercka pozwala łączyć systemy produktów, sprzęt, narzędzia i usługi w innowacyjne rozwiązania, które zmniejszają zużycie wody i energii oraz podnoszą wydajność i rentowność procesów utrzymania czystości i higieny w obiekcie, w efekcie pozwalając naszym klientom skupić się na głównych tematach związanych z prowadzoną działalnością:

 

  • Wzrost zyskowności - To fundament prowadzonego przez Państwa biznesu. Diversey dostarcza rozwiązania, które pomagają pozyskiwać nowych klientów, optymalizować podpisane kontrakty, poszerzać zakres świadczonych usług oraz zdobywać nowe rynki.

  • Optymalizacja kapitału obrotowego - Prawidłowe zarządzanie zasobami finansowymi ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego wyniku finansowego każdej firmy. W tym aspekcie Diversey stara się usprawnić procesy zakupu, zminimalizować zapasy produktów i koszty wyposażenia Przepływ gotówki ma kluczowe znaczenie rozwoju firmy, dlatego chcemy pomóc     w optymalizacji wydatków.

  • Zredukowanie kosztów operacyjnych - Zintegrowana oferta rozwiązań Diversey została zaprojektowana tak, by zużywać jak najmniej produktów, by mniej ich marnować, przy zapewnieniu mniejszych kosztach zakupu. Patrzymy na całkowite koszty sprzątania, zaczynając od kosztów pracy po dostawy, włączając w proces aspekt jakości i kapitału. Na każdym etapie pomagamy sprawić, by Państwa procesy utrzymania czystości i higieny w obiekcie, były bardziej wydajne, ekologiczne i opłacalne.

  • Personel i bezpieczeństwo - Pozyskanie najlepszych i zmotywowanych pracowników oraz bezpieczne warunki pracy to cechy firm wyróżniających się na rynku. Projektując nasze produkty, rozwiązania i technologie, zawsze bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy z nimi tak, by zminimalizować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek wypadków czy obrażeń.

  • Odpowiedzialność ekologiczna - Odpowiedzialność ekologiczna to wszystkie działania na linii: człowiek, planeta i zyski. Chodzi o zachowanie równowagi pomiędzy nimi. Takie podejście, od dawna stanowi podstawę działalności w firmie Diversey. Jakość powietrza w pomieszczeniach, wymagania dotyczące ekologicznego czyszczenia oraz ochrona środowiska, to tematy, które szybko zyskują na popularności i wpływają na decyzje zakupowe. Nasza firma nie tylko pomaga firmom wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju, ale stara się być ekspertem w tej dziedzinie.

  • Ciągłe udoskonalenia i innowacje - Nowe pomysły i projekty sprzedażowe są niezbędne, by udoskonalać istniejący biznes oraz zwiększyć jego zyskowność. By pomóc w dostosowaniu się do najnowszych trendów, nieustannie opracowujemy innowacyjne produkty i technologie, udoskonalamy aktualną ofertę oraz dzielimy się z Państwem swoją wiedzą ekspercką.