Pralnie komercyjne
Zbuduj najlepszą w swojej klasie pralnię

Thumbnail Thumbnail

Oferujemy rozwiązania, które odpowiadają Twoim potrzebom w zakresie prania i pomagają osiągnąć cele biznesowe

 

Utrzymanie higieny prania i standardów działania pralni wymaga wydajnej dostawy produktów i usług. Tworzenie bezproblemowych procesów wymaga szerokiej wiedzy specjalistycznej, aby wspierać Twoje potrzeby techniczne i operacyjne. Nasi wiodący w branży eksperci ds. Zastosowań mają ponad 100-letnie doświadczenie w pralniach, uruchamiając ponad 1300 pralnic tunelowych na całym świecie. Clax MASTER to modułowa platforma zaprojektowana, aby pomóc w radzeniu sobie z każdym obszarem operacji pralniczych, oferująca wiedzę i wsparcie potrzebne do utrzymania standardów branżowych i poprawy wydajności operacyjnej.

Operational EfficiencyCommercial LaundryClax MasterCommercial Laundry

 

 

Nasze zrównoważone podejście

 

W świecie, w którym zużywamy więcej zasobów niż produkuje nasza planeta, firmy, które inwestują w nowe, inteligentniejsze sposoby oszczędzania, są tymi, które naprawdę zmieniają swoją branżę. Skupiając się na całym cyklu życia tkanin, pomagamy naszym klientom je chronić i optymalizować wykorzystanie zasobów.

 

Kierując się holistycznym podejściem, które wyróżnia nas na rynku, nasi eksperci w zakresie pielęgnacji tkanin wspierają klientów od wstępnej selekcji tkanin, poprzez proces prania, aż po ostateczną utylizację. To kompleksowe spojrzenie na działalność pralni daje naszym klientom świeże spostrzeżenia, które poprawiają komfort gości, obniżają koszty i promują zrównoważony rozwój.