Pralnictwo
Każdy etap działalności pralni jest istotny

Thumbnail Thumbnail

Wydajne i zrównoważone rozwiązania do pielęgnacji tkanin dla firm na całym świecie.

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o wysokiej jakości pościel dla gości, czy higieniczne prześcieradła dla pacjentów, każda firma dąży do zapewnienia swoim klientom najbardziej efektywnych rozwiązań. W Diversey stawiamy sobie za cel właśnie to, oferując innowacyjne rozwiązania do pielęgnacji tkanin, które nie tylko obniżają koszty i wspierają zrównoważony rozwój, ale także zaspokajają potrzeby pralnicze Twojej konkretnej branży i klientów.

 

Nasze zrównoważone podejście

 

Jako firma globalna jesteśmy niezwykle wyczuleni na łączenie zrównoważonego rozwoju ze wszystkimi naszymi rozwiązaniami. Dlatego zawsze szukamy nowych i inteligentniejszych sposobów dla naszych klientów, aby oszczędzać zasoby, jednocześnie osiągając rzeczywisty i znaczący wzrost. Koncentrując się na pełnym cyklu życia tkaniny, pomagamy firmom ją chronić i optymalizować zasoby, aby chronić ich markę, a także naszą planetę.

 

Nasi eksperci w zakresie pielęgnacji tkanin zapewniają wsparcie od wstępnej selekcji materiałów aż do ostatecznej utylizacji. To holistyczne podejście odróżnia nas od konkurencji i zapewnia naszym klientom wymierne korzyści i rozwiązania, które przyczyniają się do lepszej obsługi gości, obniżenia kosztów operacyjnych i bardziej zrównoważonej działalności.

 

Fabric Care Icons