Kompleksowe rozwiązania higieniczne dla przemysłu spożywczego

Thumbnail Thumbnail

Środki chemiczne, rozwiązania inżynieryjne, wiedza ekspercka, a także gotowe programy optymalizacji dla zakładów przetwórstwa spożywczego, napojowego oraz mleczarskiego.

 

Co wyróżnia naszą ofertę? Niezależnie od wielkości zakładu, Diversey konsekwentnie dostarcza rozwiązania dla zakładów przetwórstwa spożywczego, napojowego oraz mleczarskiego, które mogą być dostosowywane do konkretnych potrzeb z myślą o usprawnieniu procesów mycia i higieny. Nawiązujemy partnerską współpracę z naszymi Klientami, pomagając im chronić ich reputację i markę przy pomocy rozwiązań higienicznych, które zwiększają bezpieczeństwo żywności w zakładach.

 

Eksperci higieny w zakładach przetwórstwa spożywczego i napojowego

 

Dzięki zespołowi ekspertów i długiemu doświadczeniu w opracowywaniu najlepszych praktyk Diversey dobrze wie, co jest niezbędne do utrzymania czystości obiektów oraz bezpieczeństwa produktów.  W szerokiej ofercie Diversey nasi partnerzy znajdą: środki chemiczne, rozwiązania inżynieryjne i sprzętowe, usługi konsultingowe (KBS) oraz szkolenia. Wszystko to poparte jest wieloletnim, globalnym doświadczeniem.