Twój zaufany partner w utrzymaniu czystości podłóg

Thumbnail Thumbnail

Od ponad stu lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań do utrzymania czystości i pielęgnacji podłóg. 

Wyróżniamy się tym, iż jesteśmy dostawcą rozwiązań, a nie dostawcą produktów chemicznych. Aby sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom w zakresie doskonałego wyglądu podłóg, stworzyliśmy kompleksowe rozwiązania, które pozwolą na wydłużenie ich żywotności.

 

Poprzez połączenie innowacyjnych produktów chemicznych, akcesoriów do aplikacji, maszyn oraz wsparcia technologicznego i wiedzy eksperckiej, rozwiązania Diversey zapewniają bardziej zrównoważone, skuteczne i efektywne wyniki przy możliwym najniższym całkowitym koszcie użytkowania.

 

Lider w dziedzinie higieny podłóg 

Skuteczne rozwiązania do utrzymania czystości i pielęgnacji podłóg zaczynają się od zrozumienia potrzeb administratorów budynków. Nasza wiodąca wiedza ekspercka pozwala łączyć systemy produktów, sprzęt, narzędzia i usługi w innowacyjne rozwiązania, które zmniejszają zużycie wody i energii oraz podnoszą wydajność. Zapewniając doskonałe wyniki, pomagamy w tworzeniu przedsiębiorstw przynoszących zyski i stosujących zasady zrównoważonego rozwoju z myślą o czystej i zdrowej planecie.

 

Wiedza ekspercka i wsparcie technologiczne  

Nasz sukces w branży definiujemy jako możliwość pomocy dla naszych partnerów w ochronie ich marki oraz w poprawieniu wyników finansowych. Każde rozwiązanie firmy Diversey oparte jest na naszym wieloletnim doświadczeniu, wykorzystującym zdobytą wiedzę ekspercką w zakresie czystości i pielęgnacji podłóg tak, by stworzyć najbardziej kompleksowe rozwiązania na rynku.

  • szkolenia praktyczne na obiekcie;
  • programy szkoleniowe opracowywane dla indywidualnych klientów;
  • rozwiązywanie problemów aplikacyjnych;
  • pomoc w tworzeniu programów higieny;