Diversey Consulting
Wzmocnij działania w zakresie bezpieczeństwa żywności i zdrowia

Someone wearing blue hospital gloves puts a plate full of salad in a restaurant. Someone wearing blue hospital gloves puts a plate full of salad in a restaurant.
Diversey Consulting

Diversey Consulting to zespół zajmujący się bezpieczeństwem żywności i zarządzaniem ryzykiem. Tworząc wiarygodne i solidne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa żywności oraz zdrowia i higieny, pomagamy w opracowaniu praktycznego, ale wiarygodnego systemu. Solidny system bezpieczeństwa żywności i zapobiegania infekcjom to fundament bezpieczeństwa Twoich gości i pracowników. Zapewniamy globalne usługi w zakresie bezpieczeństwa żywności i zarządzania ryzykiem, począwszy od projektu systemu zarządzania, poprzez wdrożenie i szkolenia, aż po monitorowanie i audyt. 

 

Diversey Consulting w pigułce

Diversey Consulting In A Nutshell

Globalny zasięg, lokalne kompetencje

Zespół Consultingu firmy Diversey ma ogromne doświadczenie z partnerami międzynarodowymi. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów rozmieszczonych na całym świecie jest w stanie obsługiwać duże firmy międzynarodowe działające na szeroką skalę. Specjaliści Consultingu z danego kraju zapewniają przestrzeganie lokalnych przepisów i realiów biznesowych przy jednoczesnym poszanowaniu wytycznych centrali firmy dotyczących działań międzynarodowych. Rezultatem jest ustandaryzowane, ale lokalnie dostosowane podejście.

Diversey Consulting Map.png

Porady ekspertów

Nasz profesjonalny, zróżnicowany zespół, w którego składzie są: lekarze weterynarii, mikrobiolodzy i technologowie żywności, zapewnia profesjonalne podejście. W Europie, obu Amerykach, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji, nasi specjaliści obsługują ponad 1000 klientów. Nasze podejście polega na edukacji, szkoleniu i prowadzeniu naszych klientów przez procesy związane z bezpieczeństwem żywności i zapobieganiem infekcjom. Zespół naszych specjalistów posiada olbrzymie doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa żywności, mikrobiologii oraz zapobiegania infekcjom. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez kolejne kursy doszkalające.

 

Ciągłe doskonalenie

Nasze usługi są nieustannie poszerzane o nowe, wymagane przez prawo procesy i zalecenia oraz o nowości ze świata nauki i operacji biznesowych.

 

Nowoczesna technologia

Wzmacniamy Twoje działania w kwestii zdrowia i bezpieczeństwa żywności poprzez stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania danymi. Dzięki naszemu podejściu opartym na nie stosowaniu papieru, możesz uwolnić się od chaosu danych, góry dokumentów, zapewniając sobie pełną kontrolę i przejrzystość. Naszą misją jest wprowadzanie uproszczeń - większa dokładność i mniej „papierkowej” pracy. Poprzez nasze systemy uzyskasz dostęp do danych na temat procesów bezpieczeństwa żywności w firmie, w tym korygowania ich poprzez wdrażanie działań naprawczych.