ClearKlens®
Rozwiązania higieniczne dla sektora farmaceutycznego i kosmetycznego

Thumbnail Thumbnail

Skuteczna ochrona integralności produkcji

 

Od sterylnych środków dezynfekcyjnych po systemy mycia CIP – rozwiązania ClearKlens zapewniają niezawodne, wydajne i trwałe efekty mycia.

 

Kompleksowa oferta rozwiązań higienicznych ClearKlens, opracowana z myślą o specyficznych potrzebach zakładów produkcyjnych w sektorze farmaceutycznym i kosmetycznym, pozwala skutecznie chronić bezpieczeństwo produkcji.

 

cGMP

Produkcja w kontrolowanym środowisku zgodnie z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (GMP)

 

Produkty ClearKlens są wytwarzane zgodnie z dobrymi praktykami produkcyjnymi (ISO 22716). Nasze sterylne wyroby są produkowane w pomieszczeniach sterylnych, które spełniają takie same normy jak te, w których mają być używane.

 

BPR compliant products
 

Zgodność z rozporządzeniem o produktach biobójczych

 

Rozporządzenie o produktach biobójczych (BPR) wymaga rejestracji produktów biobójczych w Unii Europejskiej i staje się normą dla wszystkich państw członkowskich. Biorąc pod uwagę, że każda receptura była oparta na szerokim zakresie prac i inwestycji, możesz mieć pewność, że Diversey ClearKlens to profesjonalne wsparcie, oferujące gamę produktów dostosowaną do potrzeb sektora farmaceutycznego i kosmetycznego.

 

ClearKlens high-standard products
 

Testy potwierdzające zgodność z obowiązującymi normami

 

Środki biobójcze ClearKlens są testowane zgodnie z obowiązującymi normami w celu wykazania skuteczności w walce z bakteriami, grzybami, wirusami i sporami. Pełne dane testowe są dostępne na życzenie.

 

Sterile packaging

 

Integralność opakowań 

 

Linia wyrobów ClearKlens jest produkowana w sterylnych warunkach, aby zapewnić integralność produktu. Nasze opakowania przeszły rygorystyczne testy w celu zapewnienia integralności produktu przed użyciem i w jego trakcie.

 

global formulations

 

Standardowe receptury chronione na całym świecie

 

Receptury produktów ClearKlens są standardowe na całym świecie. Koncentrując się na nieustannym rozwoju, systematycznie ulepszamy nasze produkty, informując o każdych zmianach naszych partnerów z odpowiednio długim wyprzedzeniem.

 

Product documentation
 

Pełny pakiet dokumentacji technicznej 

 

Dla linii ClearKlens dostępny jest pakiet następujących dokumentów:

  • Certyfikat analizy,
  • Certyfikat napromieniowania,
  • Certyfikat sterylności,
  • Kopie danych testowych,
  • Dane TOC i LD50,
  • Metody HPLC do badania pozostałości,
  • Specyfikacje produkcyjne,
  • W odpowiednich przypadkach specyfikacje procesu i pakowania,