Obsługa nieruchomości

Thumbnail Thumbnail

Oferujemy odpowiedzialne i kompleksowe rozwiązania dla sektorów obsługiwanych przez Państwa firmę, by podnieść efektywność pracy oraz zwiększyć generowane zyski, przy jednoczesnej gwarancji ich korzyści dla klientów końcowych. 

 

Wierzymy, że procesy czyszczenia będą skuteczne tylko wtedy, gdy spełnią oczekiwania wszystkich zainteresowanych: Twojego personelu, Twoich klientów, Twojej firmy i naszej planety. Dlatego każde rozwiązanie Diversey zaczyna się od zrozumienia potrzeb naszych klientów. 
Jako lider w branży wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby tworzyć nowe możliwości, które pomogą firmom świadczącym usługi profesjonalnego sprzątania rozwijać prowadzoną działalność.

 

Value Creation

 

Efektywność operacyjna
Patrzymy na koszty całego procesu utrzymania czystości w obiektach, od kosztów pracowniczych  po dostawy, łącznie z jakością i kapitałem. Pomagamy na każdym etapie procesu, by uczynić Twoją działalność łatwiejszą, minimalizując jej wpływ na środowisko naturalne oraz czyniąc ją bardziej opłacalną.

 

Wzrost zyskowności
Fundamentem Państwa działalności jest pozyskiwanie nowych klientów, optymalizacja podpisanych kontraktów, poszerzanie zakresu świadczonych usług oraz zdobywanie nowych rynków. Nasza firma dostarcza rozwiązania, które pomogą realizować powyższe założenia.

 

Ciągłe udoskonalenia i innowacje
Nowe pomysły i projekty sprzedażowe są niezbędne, by udoskonalać istniejący biznes oraz zwiększyć jego zyskowność. By pomóc w dostosowaniu się do najnowszych trendów, nieustannie opracowujemy innowacyjne produkty i technologie, udoskonalamy aktualną ofertę oraz dzielimy się z Państwem swoją wiedzą ekspercką.

 

Odpowiedzialność ekologiczna 
Odpowiedzialność ekologiczna to wszystkie działania na linii: człowiek, planeta i zyski. Chodzi o zachowanie równowagi pomiędzy nimi. Nie tylko pomagamy firmom wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju, staramy się być ekspertem w tej dziedzinie.

 

Personel i bezpieczeństwo
Pozyskanie najlepszych i zmotywowanych pracowników oraz bezpieczne warunki pracy to cechy firm z sektora BSC wyróżniających się na rynku. Projektując nasze produkty, rozwiązania i technologie, zawsze bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy z nimi tak, by zminimalizować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek wypadków czy obrażeń.

 

Optymalizacja kapitału obrotowego
Prawidłowe zarządzanie zasobami finansowymi ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego wyniku finansowego każdej firmy. W tym aspekcie Diversey stara się usprawnić procesy zakupu, zminimalizować zapasy produktów i koszty wyposażenia.

 

Zintegrowane, inteligentne rozwiązania

Jesteśmy dumni z faktu, iż oferujemy kompleksowe podejście do utrzymania czystości i higieny na różnego rodzaju obiektach tak, by skutecznie chronić Państwa markę i firmę.

 

Customer Centric Solutions