Hotele sieci Eurostars współpracują z Diversey Consulting, by wdrożyć i rozwijać program: Clean and Safe

Podczas audytu obiektu zespół Consultingu weryfikuje i dostosowuje

środki bezpieczeństwa do wymogów w czasach pandemii COVID-19.

Współpraca hoteli Eurostars z Diversey Consulting Współpraca hoteli Eurostars z Diversey Consulting

Nasz wieloletni partner: sieć hoteli Eurostars, Hotusa, we współpracy z zespołem Consultingu, będzie dalej wzmacniać program bezpieczeństwa żywności wprowadzając procedury bezpieczeństwa vs COVID-19.

 

Wyzwanie

Wzmocnienie istniejącego programu bezpieczeństwa żywności przez wprowadzenie dodatkowych procedur COVID-19 we współpracy z firmą Diversey / działem Consultingu.

 

Rozwiązanie

Sieć hoteli Eurostars i firma Diversey / dział Consulting nawiązało współpracę, by rozszerzyć program Hotusa: „Clean and Safe”. Program ma optymalizować procesy mycia i dezynfekcji, do którego zespół Diversey opracował dodatkowe procesy przy użyciu dedykowanych produktów i metoda stosować tak, by skutecznie zapobiegać COVID.

 

Dodatkowo eksperci zespołu Diversey Consulting zdefiniowali szeroki program operacyjny COVID-19, by zapewnić ocenę każdego etapu działalności firmy i procedury dla nich, jak postępować, by zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID. Dotyczy to wszystkich obszarów hotelowych, od recepcji po wymeldowanie się gościa.

 

Te dodatkowe środki bezpieczeństwa są zgodne z zaleceniami lokalnych organów ds. zdrowia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Nowe procedury są w pełni dostosowane do obecnych okoliczności i są używane przez personel hoteli Eurostars, by zapewnić kompleksowe podejście w zapobieganiu COVID-19 w ich obiektach.

 

Wyniki

Globalny zespół ekspertów Diversey Consulting zweryfikuje wprowadzone procedury COVID-19 w każdym hotelu Hotusa, przeprowadzając audyt na obiekcie i pobierając próbki z ustalonych miejsc.

 

Wysiłki podjęte przez Hotusa w zakresie bezpieczeństwa są komunikowane klientom końcowym poprzez program Diversey COVID-19 shield,. Informuje, iż ​​Diversey Consulting przeprowadza niezbędne audyty, by utrzymać najwyższy poziom zapobiegania COVID-19 zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracownikom i gościom hotelowym.

 

„Być może wkrótce zatrzymasz się w jednym z naszych hoteli, a kiedy to zrobisz, będziemy chcieli Cię przyjąć, gwarantując zapewnienie zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego opracowaliśmy rygorystyczne procedury, mając świadomość, że teraz nasz największym wyzwaniem jest maksymalizacja naszych standardów czystości i higieny, minimalizacja ryzyka oraz poprawa bezpieczeństwa zarówno naszych gości, jak i pracowników. W tej misji wspierają nas doradcy technicznych oraz firmy partnerskie pomagając nam w różnych procesach, od dezynfekcji, po bezpieczeństwo żywności, higienę pracy i oczywiście w zapewnieniu jak najlepszego samopoczucia naszych gości.”

 

 

Pełny artykuł na ten temat (w języku hiszpańskim) na stronie internetowej hoteli Eurostars

 

Dowiedz się więcej o Diversey Consulting

Zapoznaj się z naszym programem "Gotowi na ponowne otwarcie obiektu"

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z Marleen Daenen, Marketing Diversey Consulting