Zrównoważony rozwój - raport

Diversey's Sustainability Report Diversey's Sustainability Report

Diversey zawsze postrzegał dbałość o środowisko, jako skuteczną strategię biznesową.

 

Eliminacja marnotrawstwa w naszej działalności i zwiększenie wydajności poprzez odpowiednie wykorzystanie zasobów we wszystkich obiektach Diversey napędza postęp w zakresie ochrony środowiska i zwrot finansowy z inwestycji. Ponadto, nasze zaangażowanie w ochronę środowiska wykracza poza naszą działalność. Wykorzystujemy możliwość ograniczenia ilości odpadów, oszczędzenia wody i energii na obiektach naszych klientów, dostarczając innowacje ukierunkowane na zrównoważony rozwój. Nasze podejście w kwestii projektowania produktów przechodząc przez cały cykl jego życia i wszystkie powiązane aspekty sprawia, że zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę środowiska w całym łańcuchu wartości.

2025 environmental goals infographic

 

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój w Diversey zostało udokumentowane w naszych raportach dotyczących zrównoważonego rozwoju począwszy od 2004 roku. Współpracujemy z takimi organizacjami jak WWF i Climate Savers, przewodzimy w projekcie Carbon Disclosure, wspieramy Alliance w programie Water Stewardship , otrzymaliśmy nagrodę Asean Corporate Sustainability i prowadzimy wiele, wile innych działań. 

2025 Goals infographic people

 

W przyszłości zrównoważony rozwój pozostanie integralną częścią naszej działalności, działań naszych pracowników i innowacji, które wprowadzimy na rynek. Wyzwania środowiskowe, przed którymi stoi dzisiejszy świat, muszą zostać podjęte przez wiodące korporacje, które chcą przekształcić swoje branże dzięki wydajności, technologii i zrównoważonym praktykom. Diversey będzie kontynuować podróż w kierunku zrównoważonego rozwoju, mając na celu poprawę społeczną, środowiskową i gospodarczą.

Goals infographic solutions.png