TASKI dla obiektów handlowych

Thumbnail Thumbnail

Marka TASKI od ponad 50 lat odnosi sukcesy na rynku w branży higieny i czystości, starając się zawsze wprowadzać innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych klientów, a które zoptymalizują i ułatwią codzienną pracę. Czystość obiektu jest jednym z kluczowych elementów oceny przez klientów i odgrywa ważną rolę w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie.

 

Nikt nie zna potrzeb w zakresie mycia i pielęgnacji podłóg tak dobrze jak Diversey. Nasze innowacje mają na celu dostarczanie rozwiązań, które nie tylko odpowiadają na najpilniejsze problemy spotykane na obiektach handlowych, ale także równoważą procesy mycia i czyszczenia z optymalizacją poziomu zużycia wody, energii i nakładu pracy.

 

Oferujemy innowacyjne, wydajne i opłacalne rozwiązania dla utrzymania czystości powierzchni roboczych i podłóg w obiektach handlowych o różnym formacie tak, by zapewnić możliwie najniższy całkowity koszt posiadania. Każda zakupiona maszyna TASKI to oszczędności wygenerowane podczas okresu jej użytkowania przewyższające inne oferty dostępne na rynku.

Retail TASKI