ClearKlens® Cleaning-in-Place (CIP)

Thumbnail Thumbnail

Nikt nie wie więcej na temat CIP niż Diversey. Nasza silna pozycja i kompetencje opierają się na latach doświadczenia w branży, znajomości zastosowań, wiedzy chemicznej, inżynierii systemowej, przełomowych innowacjach oraz światowej klasy produktach.

 

Począwszy od pełnej analizy Twoich potrzeb w zakresie CIP, a skończywszy na remoncie, modernizacji lub dostrojeniu istniejących instalacji, bądź zaprojektowaniu i wdrożeniu w pełni zintegrowanego systemu CIP. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić rozwiązanie, które zrewolucjonizuje szybkość procesów, standardy higieny, a także wydajność w Twoim zakładzie.

 

Nasz zespół inżynierów specjalizujących się w procesach CIP zoptymalizuje operacje niezależnie od ich stopnia złożoności. Razem z Twoim personelem dokonamy przeglądu istniejących instalacji CIP, aby dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby. Innowacyjne formuły naszych produktów CIP, w połączeniu z fachowością i wiedzą na temat procesów, gwarantują:

 

  • Mniejsze zużycie energii,
  • Mniejsze zużycie wody,
  • Spójność procesów i powtarzalność efektów,
  • Krótszy czas mycia.

 

W szerokim asortymencie środków chemicznych Diversey CIP znajdują się niepienne środki myjące i dezynfekcyjne przeznaczone do cyrkulacji w urządzeniach technologicznych. Połączenie odpowiedniej siły przepływu roztworów, wysokiej skuteczności chemicznej i temperatury usuwa nagromadzone zanieczyszczenia i mikroorganizmy z rurociągów oraz instalacji pomocniczych bez konieczności czasochłonnego demontażu i ręcznego czyszczenia.