Program pielęgnacji wykładzin tekstylnych i dywanów
Odkurz. Wyczyść. Wysusz.
Zaprojektowany z myślą o wygodzie i wydajności pracy.

Thumbnail Thumbnail

Firma Diversey oferuje pełną ofertę rozwiązań dedykowaną do czyszczenia i pielęgnacji wykładzin tekstylnych i dywanów, zaczynając od odplamiaczy, a kończąc na praniu gruntownym. Przez wydajne szampony po produkty do czyszczenia ekstrakcyjnego - nasze technologie poradzą sobie z wyczyszczeniem każdego rodzaju wykładziny.


Posiadamy wiodące w branży rozwiązania przeznaczone do pielęgnacji wykładzin tekstylnych i dywanów, oferując zarówno sprzęt czyszczący, jak i pasujące do nich produkty czyszczące i odplamiacze. Nasz system czyszczenia „suchą pianą” skraca czas schnięcia, doczyszczając wykładzinę równie skutecznie jak pranie ekstrakcyjne. Metoda kapsułkowania tworzy zwartą pianę, łatwą do usunięcia z powierzchni poprzez odkurzenie. Skutecznie eliminuje kurz i roztocza mogące być przyczyną alergii, a wyprane powierzchnie bardzo szybko wysychają. Odplamiacze TASKI Tapi to gama produktów do usuwania różnego typu plam typu: soki, wino, kawa czy krew.

Produkty linii TASKI Tapi do czyszczenia i pielęgnacji wykładzin tekstylnych oraz dywanów są tylko częścią naszej kompleksowej linii dedykowanej do utrzymania czystości podłóg, obejmującej: produkty chemiczne, narzędzia do aplikacji, inteligentne maszyny czyszczące, szkolenia oraz wsparcie technologiczne. Jesteśmy Twoim zaufanym i wiarygodnym partnerem w zakresie rozwiązań przeznaczonych do utrzymania czystości i higieny na obiektach.