IntelliLinen
Przenieś swoje pranie na wyższy poziom

Thumbnail Thumbnail

Przenieś swoje pranie na wyższy poziom

Nasze rozwiązanie IntelliLinen to rewolucja w zarządzaniu pralnią. Składa się z niezawodnego systemu dozowania z możliwością zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym i zapewnia łatwe w użyciu informacje dotyczące zarządzania w dowolnym miejscu i czasie.

 

IntelliLinen szybko dostrzega nieefektywność operacyjną. Gdzie można zmniejszyć zużycie wody i energii. Gdzie dozowanie chemikaliów może być bardziej wydajne, poziom ponownego prania można zmniejszyć i uniknąć zużywania maszyn.

 

Sprawdź, gdzie zagrożone jest przestrzeganie zasad higieny i gdzie można wspierać zrównoważony rozwój. Dzięki przejrzystym spostrzeżeniom IntelliLinen i nadzorowi ekspertów Diversey, działania naprawcze mogą być podjęte natychmiast.

 

 

Zarządzanie pralnią może być bardziej oszczędne, zrównoważone i wydajne, a jakość działania przebiegać płynnie. IntelliLinen umożliwia:

  • ograniczenie liczby powtórnych prań;
  • gwarancję jakości prania;
  • kontrolę kosztów;
  • monitoring działań 24/7;

 

Image
IntelliLinen Brochure image
Platforma: Internet Of Clean
IntelliLinen

Nasze rozwiązanie IntelliLinen to ostateczna ewolucja w zarządzaniu operacjami pralni. Składa się z niezawodnego systemu dozowania z możliwością zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym i zapewnia łatwe w użyciu informacje dotyczące zarządzania w dowolnym miejscu i czasie.