Diverflow with Sure LinkTM
Pionierska technologia kontroli rozcieńczania produktów chemicznych

Thumbnail Thumbnail

Diverflow with Sure LinkTM

Kompaktowy. Bezpieczny. Prosty.

 

Od ręcznego mycia naczyń po blaty robocze, od toalet po podłogi, Diverflow with Sure Link ™ firmy Diversey, obejmuje pełne spektrum Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem, zapewniając trwałe rezultaty - konsekwentnie, bezpiecznie i prosto. To montowany na ścianie system dozujący, który automatycznie miesza odpowiednią dawkę produktu chemicznego z wodą, zapewniając pełną kontrolę rozcieńczania i doskonałe rezultaty czyszczenia.

 

• Kontrolowane rozcieńczanie produktu umożliwia personelowi na precyzyjne napełnianie butelek, zlewów i wiader roztworami o odpowiednim stężeniu w celu eliminacji przedozowania lub nieodpowiedniego wykorzystania. 

Właściwie przygotowany roztwór, o odpowiednim stężeniu pomaga zapewnić oczekiwane rezultaty.

Dzięki Diverflow SureLink nie musisz obliczać stężeń- dozownik robi to za Ciebie. Pracownicy mogą skupić się tym co najważniejsze, czyli sprzątaniu.

 

• Mechanizmy zabezpieczające, takie jak innowacyjny system nakrętek w saszetce produktu i mechaniczna blokada butelki zapewniają prawidłowe umieszczenie produktu w dozowniku.

Dozownik oraz saszetka zostały zaprojektowane tak, by zmniejszyć liczę popełnianych przez personel błędów oraz zlikwidować  możliwość kontaktu ze skoncentrowanym środkiem chemicznym.

Opatentowane funkcje systemu ograniczają nieprawidłowe umieszczanie produktu i jego przypadkowe użycie.

Innowacyjny system kodowanej kolorystycznie nakrętki i mechaniczna blokada butelki zapewniają dozowanie właściwego produktu oraz użycie właściwej butelki.

 

• Dzięki mocowaniu na ścianie a nie na podłodze, system ułatwia komunikację oraz pozwala utrzymać porządek na powierzchniach roboczych.

 

• Proste i intuicyjne dozowanie dzięki przyciskowi umieszczonemu z przodu dozownika ułatwia przeszkolenie pracowników szybko i efektywnie.

Prosty w obsłudze system sprawia, że szkolenie i obsługa są szybsze i bardziej intuicyjne.

Diverflow with Sure Link to również kodowane kolorystycznie butelki, saszetki oraz dozowniki, które mają na celu pomóc Twojemu personelowi w szybkiej i łatwej identyfikacji właściwego produktu oraz osiągnięciu właściwych rezultatów.

 

• Łatwe do wymiany saszetki oraz szybkie napełnianie butelek.

 

• Umożliwia szybkie i efektywne szkolenie personelu.

Dzięki prostocie naciśnięcia przycisku możesz być pewien, że Diverflow with Sure Link to kompletny system spełniający wszystkie Twoje potrzeby w zakresie czyszczenia.

 

 

Zrównoważona wydajność operacyjna i bezpieczeństwo personelu przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko.

 

Diverflow with Sure Link pomoże Twojej firmie w byciu bardziej odpowiedzialnym w kwestiach zwązanych ze zrównoważonym rozwojem poprzez:

• Stosowanie wyoko skoncentrowanych produktów w celu uzyskania optymalnej wydajności.

• Całkowite opróżnianie saszetek bez pozostałości produktu chemicznego.

• Zmniejszenie ilości odpadów dzięki uproszczonemu portfolio produktów i saszetkom nadającym się do recyklingu.

 

Doświadczenie Diversey w zakresie innowacji oraz podejścia do zrównoważonego rozwoju przejawia się w kluczowych funkcjach Diverflow with Sure Link. Teraz możesz mieć pewność, że korzystasz z systemu, który za każdym razem zapewni wysoce trwałe rezultaty.

 

Diverflow z Sure Link znacząco zmniejsza ilość opakowań plastikowych i kartonowych - pomagając tym samym zmniejszać niekorzystny wpływ na środowisko. System pozwala na całkowicie opróżnienie saszetek dzięki czmu po użyciu mogą być zwinięte i zutylizowane. Z każdej saszetki jesteśmy w stanie napełnić roztworem nawet 100 wiader, 100 zlewów i 1000 butelek gotowych do użycia (w zależności od zastosowania).