System dozujący QuattroSelect
Wszystko czego potrzebujesz w jednym urządzeniu!

Thumbnail Thumbnail

Zalety systemu dozującego QuattroSelect:

 

Prosta obsługa i bezpieczeństwo personelu

Poszukujesz praktycznego rozwiązania, by zapewnić prawidłowo przygotowane roztwory robocze produktów czyszczących dla dużych obiektów? Rozwiązania prostego w zastosowaniu, z pełną kontrolą odmierzanego produktu, bezpiecznego dla personelu i szybkiego w użyciu?

System QuattroSelect jest odpowiedzią na te wszystkie potrzeby. Jest to zamknięta stacja dozowania, montowana na ścianie, w której można umieścić 4 różne produkty chemiczne, używane w różnych stężeniach. Czyszczenie budynków jeszcze nigdy nie było tak szybkie, proste i bezpieczne.

 

Diversey Dilution System Quattro Select in use

 

Kontrolowanie dozowania produktów

QuattroSelect to system zamknięty, który automatycznie przygotowuje gotowe do użycia roztwory z super skoncentrowanych preparatów dostarczanych w saszetkach. Zapewnia on zawsze odpowiednie dozowanie produktu chemicznego, dzięki czemu unika się pomyłek podczas dozowania zbyt dużej lub zbyt małej dawki produktu. Stacja pozwala na szybkie i wydajne napełnianie zarówno butelek przy niskim przepływie wody, jak również wiader i zbiorników maszyn szorująco-zbierających przy przepływie wysokim. Produkty chemiczne i pozostałe, niezbędne akcesoria są kodowane kolorami, by maksymalnie ułatwić użytkownikowi korzystanie z urządzenia i by uniknąć ewentualnych pomyłek.

 

Diversey Quattro Select Concentrated Dilution Pouch

 

Zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne

W systemie dozującym QuattroSelect stosuje się produkty w formie super koncentratów dostarczanych w foliowych saszetkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie zmniejsza się zużycie preparatów i ilość generowanych odpadów opakowaniowych, a koszty transportu i magazynowania zostają zoptymalizowane.