Zarządzanie flotą maszynową 
Więcej niż inteligentny system zarządzania flotą maszynową TASKI IntelliFleet

Thumbnail Thumbnail

TASKI IntelliFleet

TASKI IntelliFleet to rozwiązanie pozwalające na dostosowanie floty maszynowej do indywidualnych potrzeb klienta, a które pomoże zarządzać i redukować bieżące koszty. 

To innowacyjne rozwiązanie, zapewniające ekonomiczne podejście na każdym etapie całego procesu. Od etapu zakupu, przez użytkowanie maszyny po koszty konserwacji i serwisowania tak, by Twoja flota maksymalizowała wydajność kapitału obrotowego.

 

4 podstawowe etapy do obniżenia całkowitego kosztu użytkowania:

1. DOSTOSOWANIE MASZYN DO OBIEKTU 

Nasi przedstawiciele handlowi pomogą w ustaleniu czy aktualnie stosowane maszyny zostały odpowiednio dobrane. Bazując na doświadczeniu i wiedzy eksperckiej doradzą, gdzie można wprowadzić usprawnienia wybierając inne urządzenia.

2. ELASTYCZNOŚĆ FINANSOWA 

Opcje finansowe:

  • zakup nowych maszyn;
  • zakup maszyn używanych;
  • wynajem długo- i krótkoterminowy;
  • maszyny zastępcze;

3. WDROŻENIE, SZKOLENIA OPERATORÓW I BIEŻĄCE WSPARCIE 

Na obiekty dostarczamy maszyny szorująco-zbierające jako urządzenia gotowe do pracy, z zamontowanymi bateriami i akcesoriami czyszczącymi. Na obiekcie, dla operatorów urządzeń zostanie przeprowadzone szkolenie z ich obsługi. Zapoznamy z zasadami bieżącej konserwacji, przedstawimy dostępne materiały, instrukcje obrazkowe oraz filmy instruktażowe.

4. ZARZĄDZANIE FLOTĄ MASZYNOWĄ 

Zdalnie monitoruj i zarządzaj swoją flotą maszynową, stosując system TASKI IntelliTrail. W czasie rzeczywistym sprawdzaj wykorzystanie urządzeń do pracy, lokalizuj maszyny oraz dopasowuj flotę do potrzeb na danym obiekcie, maksymalizując wydajność pracy i poprawiając zwrot z inwestycji. Otrzymuj powiadomienia, gdy maszyna ulegnie awarii, gdy baterie mają niski poziom naładowania oraz gdy są nadmiernie lub niedostatecznie eksploatowane. Przejmij kontrolę nad swoją flotą maszynową.

 

By uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z biurem Diversey Polska.