BottleCare

Thumbnail Thumbnail

Ochrona i wydłużenie żywotności szklanych butelek zwrotnych

 

Na Twoje butelki zwrotne oddziałuje szereg agresywnych czynników. Systemy myjące i przenośniki obciążają je w każdym cyklu, przez który przechodzą na hali pakowania. Wytrawianie powierzchni szkła, które powoduje blaknięcie etykiet ceramicznych (ACL) oraz ścieranie butelki w trakcie procesu to czynniki mające negatywny wpływ na ich wygląd. Niedopracowane kwestie estetyczne mogą wpłynąć negatywnie na postrzeganie Twojej marki.

 

Już teraz używasz jednego z bardziej trwałych opakowań w branży, jednak dzięki produktom BottleCare od Diversey możesz zwiększyć żywotność swoich butelek i jeszcze bardziej ograniczyć całkowite zużycie szkła, zredukować emisję CO2 i ilość wytwarzanych odpadów.

 

BottleCare od Diversey uwzględnia cały cykl życia butelki i optymalizuje każdy etap w celu osiągnięcia maksymalnego zwrotu z inwestycji, zwiększenia stopnia zrównoważonego charakteru działalności i ochrony marki przed negatywnym postrzeganiem związanym z nieestetycznym wyglądem butelki. Ponieważ nakłady inwestycyjne przeznaczane na szkło stanowią dużą część wydatków Twojej firmy, zwiększenie liczby cykli może przynieść znaczne oszczędności, które przełożą się pozytywnie na wynik finansowy.