SURE®
Naturalne produkty czyszczące

Thumbnail Thumbnail

Polegaj na sile natury

SURE® to kompleksowa linia roślinnych, w 100% biodegradowalnych * produktów czyszczących, które zapewniają profesjonalne rezultaty czyszczenia, których potrzebujesz - a jednocześnie są bezpieczne dla ludzi i przyjazne dla środowiska. Naturalne produkty czyszczące SURE® zapewniają bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój bez uszczerbku na wydajności.

 

Bezpieczne dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem

SURE® zapewnia skuteczność czyszczenia, której potrzebujesz, aby chronić zdrowie i dobre samopoczucie gości i pracowników, jednocześnie poprawiając reputację Twojej marki.

Dzięki przyjaznym dla środowiska składnikom z odnawialnych źródeł, produkty SURE® spełniają wszystkie Twoje codzienne wymagania dotyczące kuchni, obiektów i higieny osobistej.

 

Naturalnie i po prostu skuteczne

Produkty SURE® zawierają składniki pochodzenia roślinnego, które zazwyczaj pochodzą z produktów ubocznych przemysłu rolno-spożywczego, pochodzących z buraków cukrowych, kukurydzy, otrębów słomianych, otrębów pszennych i orzechów kokosowych. Produkty nie zawierają sztucznych barwników, perfum, quatów, chloru, fosforanów ani związków tlenkowych.

 

Proste i bezpieczne dla pracowników

Wszystkie produkty SURE® zostały opracowane tak, aby osiągnąć najniższy stopień zagrożenia bez konieczności zakładania rękawic i okularów podczas czyszczenia. **

Produkty SURE® są bezpieczne i łatwe w użyciu i nie wymagają specjalnego szkolenia użytkowników. Mini instrukcje obsługi i proste, oznaczone kolorami etykiety pomagają zapewnić prawidłowe użytkowanie produktu.

Produkty SURE® są dostępne w butelkach ze spryskiwaczem, butelkach i puszkach, a także w systemach dozowania Diversey Divermite ™, SmartDose ™, QuattroSelect ™ i Soft Care ™. Niezawodna technologia systemów w połączeniu z szeroką gamą produktów zapewnia doskonałe wyniki dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem.

 

Od ekspertów, którym ufasz

Diversey jest światowym liderem w zakresie kompletnych rozwiązań higienicznych i sanitarnych dla przemysłu i handlu. Rozumiemy wyzwania związane ze sprzątaniem, przed którymi stoisz na co dzień, i bardzo zależy nam na poprawie jakości życia ludzi dzięki zrównoważonym i skutecznym profesjonalnym rozwiązaniom.

SURE® reprezentuje nasze globalne zobowiązanie do dostarczania profesjonalnych produktów czyszczących, które spełniają surowe wymagania dotyczące skuteczności, a także poszanowania środowiska i zdrowia ludzkiego.

 


* Na podstawie niezależnej oceny OECD 301B.
** Z wyjątkiem produktu do czyszczenia piekarnika https://sds.diversey.com