Ciągłe udoskonalanie
Nigdy w pełni usatysfakcjonowani, zawsze szukający ulepszeń

Thumbnail Thumbnail

Diversey jest światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań do utrzymania czystości i higieny, z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą na temat sektora hotelarskiego.

 

Szkolenia i procesy

Każde wdrożone rozwiązanie Diversey połączone jest z odpowiednim programem szkoleniowym: szkolenie początkowe, szkolenia okresowe lub niestandardowym, ukierunkowanym na produkty specjalistyczne / rozwiązywanie problemów. Nasi Przedstawiciele Handlowi i Zespół Aplikacyjny przekaże personelowi niezbędną wiedzę konieczną do obsługi sprzętu oraz prawidłowego korzystania z naszych rozwiązań.

 

Wartość raportowania

Terminowe i dokładne raportowanie ma kluczowe znaczenie dla działalności Diversey. Nasze zespoły serwisowe wykorzystują najnowocześniejsze narzędzia raportowania do analizowania danych, audytu i zgłaszania bieżących czy też potencjalnych problemów oraz do przedstawiania informacji o poprawie wydajności.

 

Systemy dozujące

Oferujemy szeroką ofertę systemów dozujących, by zapewnić maksymalną wydajność, bezpieczeństwo i proste użytkowanie. Systemy te to kontrola rozcieńczania, bezpieczeństwo pracowników i prostota użycia. Systemy są konserwowane przez naszych Serwisantów i jest wypożyczany naszym klientom.

 

Consulting 

Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie i zespół międzynarodowych ekspertów zapewniamy klientom skuteczne doradztwo w zakresie wprowadzania ulepszeń w istniejących procedurach i procesach tak, by maksymalnie zwiększyć ich wydajność oraz bezpieczeństwo.

 

Systemy produktów

Oferujemy szeroką gamę produktów i systemów zapewniających wydajność, bezpieczeństwo i prostotę użytkowania. Nasze rozwiązania często opierają się na skoncentrowanych produktach chemicznych z bezpiecznym i łatwym w użyciu sprzętem do kontroli rozcieńczania.

 

Serwis techniczny i wsparcie

Każda instalowane urządzenie przez firmę Diversey podlega temu samemu procesowi, by zminimalizować jego wpływ na operacje klienta. Wsparcie zapewniane jest na miejscu, a obsługa klienta Diversey działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem naszej specjalnej linii telefonicznej: 22 / 328 10 12.

 

Zrównoważony rozwój

Wierzymy, że zrównoważony rozwój i pozytywny wynik finansowy mogą iść w parze. Rozwiązania chroniące środowisko to rozwiązania bardziej opłacalne będące dobrymi praktykami biznesowymi nie tylko dziś, ale i w przyszłości. Jednocześnie pozwalają nam wywiązywać się z naszej odpowiedzialności wobec szerszej społeczności, która jest kluczowym elementem misji Diversey.

Hospitality Continuous Improvement

Diversey oferuje klientom:

  • najlepsze w swojej klasie systemy dozowania i dozowniki gwarantujące najniższe koszty użytkowania;
  • indywidualne szkolenia, praktyczne na obiekcie lub internetowe w oparciu o platformę Akademia Diversey;
  • ogólnokrajowy serwis, ukierunkowany na dostarczanie najlepszych rozwiązań; oferta obejmuje także przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa żywności;