Inteligentne rozwiązania
Ciągłe doskonalenie

Thumbnail Thumbnail

Diversey to światowy lider w zakresie rozwiązań do utrzymania czystości i higieny, posiadający specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w obsłudze obiektów gastronomicznych.

 

Produkty i systemy dozujące

Oferujemy szeroką ofertę produktów i systemów dozujących, by zapewnić maksymalną wydajność, bezpieczeństwo i proste użytkowanie. Nasze rozwiązania często opierają się na skoncentrowanych produktach chemicznych z bezpiecznym i łatwym w użyciu sprzętem do kontroli rozcieńczania. Systemy dozujące Diversey to kontrola rozcieńczania, bezpieczeństwo pracowników i prostota użycia. Systemy są konserwowane przez naszych Serwisantów i jest wypożyczany naszym klientom.

 

Serwis techniczny i wsparcie

Każda instalowane urządzenie przez firmę Diversey podlega temu samemu procesowi, by zminimalizować jego wpływ na operacje klienta. Wsparcie zapewniane jest na miejscu, a obsługa klienta Diversey działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem naszej specjalnej linii telefonicznej: 22 / 328 10 12.

 

Wartość raportowania

Terminowe i dokładne raportowanie ma kluczowe znaczenie dla działalności Diversey. Nasze zespoły serwisowe wykorzystują najnowocześniejsze narzędzia raportowania do analizowania danych, audytu i zgłaszania bieżących czy też potencjalnych problemów oraz do przedstawiania informacji o poprawie wydajności.

 

Szkolenia

Każde wdrożone rozwiązanie Diversey połączone jest z odpowiednim programem szkoleniowym: szkolenie początkowe, szkolenia okresowe lub niestandardowym, ukierunkowanym na produkty specjalistyczne / rozwiązywanie problemów. Nasi Przedstawiciele Handlowi i Zespół Aplikacyjny przekaże personelowi niezbędną wiedzę konieczną do obsługi sprzętu oraz prawidłowego korzystania z naszych rozwiązań.

 

Program: wygląd restauracji

Badania rynkowe* pokazują, że wygląd restauracji ma kluczowe wpływ na poziom zadowolenia klientów, wskaźników zwrotów i pozytywnych „szeptanych” opinii. . . dlatego też ma kluczowe znaczenie dla rentowności Twojej restauracji. Program: wygląd restauracji Diversey kładzie szczególny nacisk na potrzeby Twojej restauracji w zakresie czyszczenia powierzchni zewnętrznych oraz wnętrza, oferując ciągłą poprawę wyników czyszczenia, a w efekcie końcowym satysfakcję klientów.

 

Zrównoważony rozwój

Wierzymy, że zrównoważony rozwój i pozytywny wynik finansowy mogą iść w parze. Rozwiązania chroniące środowisko to rozwiązania bardziej opłacalne będące dobrymi praktykami biznesowymi nie tylko dziś, ale i w przyszłości. Jednocześnie pozwalają nam wywiązywać się z naszej odpowiedzialności wobec szerszej społeczności, która jest kluczowym elementem misji Diversey.

Food Service Smart Solutions

 

Diversey oferuje klientom:

  • najlepsze w swojej klasie systemy dozowania i dozowniki gwarantujące najniższe koszty użytkowania;
  • indywidualne szkolenia, praktyczne na obiekcie lub internetowe w oparciu o platformę Akademia Diversey;
  • ogólnokrajowy serwis, ukierunkowany na dostarczanie najlepszych rozwiązań; oferta obejmuje także przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa żywności;