Rozwiązania higieniczne dla przemysłu mleczarskiego

Thumbnail Thumbnail

Mycie i dezynfekcja w przemyśle mleczarskim

 

Nasze wsparcie w podnoszeniu jakości mleka zapewnia uzyskanie najlepszego zwrotu z Twojej inwestycji. Nasz unikalny wgląd w dane na każdym etapie podróży mleka z gospodarstwa do końcowego wyrobu wspiera najwyższą higienę produktu przy jednoczesnym zastosowaniu najbezpieczniejszych metod oraz materiałów w celu poprawy wydajności, a także obniżania kosztów.

 

 

enhancing milk quality

 

 

Poprawa produktywności, bezpieczeństwa żywności i jakości produktu

 

Ciągłe zagrożenie ze strony zanieczyszczeń mikrobiologicznych sprawia, że Twoim najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo mikrobiologiczne żywności i zarządzanie ryzykiem. Możesz w pełni zaufać partnerowi posiadającemu rozległą wiedzę oraz doświadczenie w opracowywaniu bezpiecznego, odpornego na zanieczyszczenia mikrobiologiczne procesu przetwórstwa mleka. Nasza kontrola pozostałości oraz zrównoważona perspektywa przekładają się na poprawę produktywności, bezpieczeństwa i jakości produktu.

 

Razem możemy urzeczywistnić przyszłość higieny mleczarstwa w oparciu o nasz proces ciągłego doskonalenia. Dzięki analizie wymagań konsumentów oraz wymogów ze strony łańcucha produkcji mleka, nasze rozwiązania niwelują błędnie ulokowaną zależność od tradycyjnych metod przetwórstwa mleka.

 

dairy industry value drivers

 

 

Bezpieczny produkt

 

Diversey bezkompromisowo pomaga swoim klientom w dostarczaniu bezpiecznego produktu końcowego. Nie ma tu miejsca na żadne skróty – jest tylko wyjątkowa oferta bezkonkurencyjnych produktów i procesów. Nasze zaangażowanie w obniżanie Twoich kosztów produkcji i ochronę marki zawsze jest na najwyższym poziomie.