Rozwiązania higieniczne dla sektora kosmetycznego

Thumbnail Thumbnail

Bezpieczeństwo higieniczne pozwala Twojej marce realizować wszystkie plany w zrównoważony sposób

 

Higiena ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa zakładów produkcyjnych i dla ochrony Twojej marki. Przeprowadzając kompleksowy przegląd Twoich operacji, skupiamy naszą globalną wiedzę i ekspertyzę na higienie procesów. Nasze produkty do mycia i dezynfekcji są nakierowane na kluczowe obszary produkcji tam, gdzie wymagane są najwyższe standardy higieniczne.

cosmetics assured hygiene

Zapewniamy innowacyjne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania odpowiadające wszelkim certyfikowalnym normom prawnym, technicznym i mikrobiologicznym. Nasze kompleksowe rozwiązania przekładają się na unikatowe produkty chemiczne, zarządzanie zasobami oraz analizę danych, usprawniając tym samym produktywność, bezpieczeństwo oraz jakość produktu, jednocześnie dbając o konkurencyjność Twojej marki.

 

Firma Diversey oferuje partnerstwo oparte na konsultacjach, identyfikując i realizując wymogi jakie są stawiane przed Tobą w zakresie higieny. Możesz polegać na naszym doświadczonym zespole, który zaktualizuje Twoje bieżące programy higieny tak, aby udało Ci się osiągnąć poziom światowych standardów, przy jednoczesnej ścisłej kontroli budżetu.

 

Tworzymy pionierskie zastosowania dla sektora kosmetycznego zaprojektowane tak, aby działały od pierwszego punktu produkcji do końcowego pakowania i przechowywania produktów. Od programów do dezynfekcji oraz mycia sprzętu po robotykę – posiadamy wydajne rozwiązania odpowiadające Twoim ambicjom w zakresie zrównoważonego rozwoju i unikalnym potrzebom.

 

cosmetics value drivers